Proponowane zajęcia w ramach art. 42 Karty Nauczyciela DRUGI OKRES – od 01.01.2016 do 24.06.2016 – 21 tygodni
l.p. Imię Nazwisko zajęcia termin sala
1 KALINA ADAMOWICZ Przygotowanie do egzaminu zawodowego Poniedziałek 15.30-16.45 218A
2 BEATA ANDRUCH Przygotowanie do egzaminu zawodowego Poniedziałek 15.25 -16.10 103A
3 URSZULA BAGDZIŃSKA Koło zainteresowań – przedsiębiorczość młodzieży Wtorek 16.15-17.00 50
4 SYLWIA BALCER Koło chemiczne Poniedziałek 14.40-15.25 15
5 KAROLINA BAŃKA - POCIECHA Zajęcia z języka niemieckiego Czwartek 15.30-16.15 Zaplecze Germanistów
6 STANISŁAW BORYSEWICZ Koło historyczne Poniedziałek 16.20-17.05 213
7 MAGDALENA BUDA Koło informatyczne Wtorek 16.40-17.05 Sala Komputerowa
8 VIOLETA BURAWA Szkolny Klub Sportowy Sobota 9.00-12.00 Sala Gimnastyczna
9 MIROSŁAW CHMIELEWSKI Zajęcia z języka polskiego Środa 13.20 – 14.30 Lócknitz
10 JOANNA CICHECKA Zajęcia z geografi Poniedziałek 15.30 – 16.15 214
11 JAN CZYSZCZOŃ Szkolny Klub Sportowy Poniedziałek 15.30-17.00 Sala Gimnastyczna
12 JOANNA DRACZYŃSKA Przygotowani do egzaminu zawodowego Wtorek15.25-16.10 Zaplecze nauczycieli przedmiotów zawodowych
13 TOMASZ DREWNIAK Zajęcia historyczne Środa 15.30-16.15 Lócknitz
14 JOLANTA DROŻDZIŃSKA Katecheza kerygmatyczna Czwartek 16.00-16.45  
15 RAFAŁ GŁUSZYK Zajęcia informatyczne Piątek 15.25-16.10 101 I
16 ANNA GOLLA Konsultacje maturalne – chemia Czwartek 15.30-16.15 202
17 GRAŻYNA GRZELAK Zajęcia z języka polskiego Środa 14.20-15.05 Zaplecze nauczycieli języka polskiego
18 KATARZYNA HAŁACZKIEWICZ Zajęcia z języka polskiego Środa 14.40 – 15.25 122
19 BOŻENA ILCZUK Zajęcia z matematyki Piątek 12.40-14.30 Zaplecze nauczycieli matematyki
20 ALICJA JANKOWSKA Zajęcia  z języka angielskiego Piątek 14.30-15.15 102 A
21 MAREK JANKOWSKI Historia XX wieku Wtorek 14.30-15.15 Internat
22 WIOLETTA JESIOTR Doradztwo Duchowe. Katecheza Środa 16.00-16.45 118
23 MARIA KARCZYŃSKA Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego Czwartek 16.15-17.00 218A
24 DOROTA KOBYLIŃSKA - HUK Konsultacje maturalne z historii Piątek 8.55-9.40 200
25 MARTA KOWALIK Przygotowani do egzaminu zawodowego Poniedziałek 14.30-15.15 Zaplecze nauczycieli przedmiotów zawodowych
26 PRZEMYSŁAW KORŻECKI Konsultacje maturalne z języka angielskiego Środa15.30-16.15 114
27 KAMILA KOZUB Konsultacje maturalne z języka angielskiego Poniedziałek 14.30-15.15 212
28 MONIKA KRASZEWSKA - MOROZ Konsultacje maturalne z geografii Czwartek 13.35 – 14.20 1
29 ANNA KRYPIEŃ Zajęcia z języka polskiego Poniedziałek 12.50-13.35 Lócknitz
  JOLANTA ŁAWICKA Zajęcia sportowe Poniedziałek 15.30-17.00 Sala Gimnastyczna
30 ELŻBIETA ŁUSZCZYŃSKA Zajęcia z języka polskiego Wtorek 15.30-17.00 Zaplecze nauczycieli języka polskiego
31 ALICJA MAĆKAŁA Zajęcia z języka niemieckiego Czwartek 16.00-16.45 102 A
32 MARIUSZ MAŁKIEWICZ Squash Poniedziałek  13.35-12.20 Sala Squasha
33 GRAŻYNA NIEGREBECKA Zajęcia z języka angielskiego Wtorek 14.20- 15.05 Zaplecze nauczycieli języka angielskiego
34 IZABELA NOWICKA Zajęcia z języka polskiego Czwartek 14.30 – 15.15 Zaplecze nauczycieli języka polskiego
35 GRAŻYNA PALUCH Zajęcia z z języka niemieckiego Poniedziałek 14.40-15.25 121
36 JOANNA PECIO Zajęcia z języka angielskiego Czwartek 8.00-8.45 Zaplecze nauczycieli języka angielskiego
37 HAROLD PENA BASTIDAS Zajęcia z języka hiszpańskiego Czwartek 16.00-16.45 121
38 MARTA PIETRZAK Koło muzyczne Wtorek 15.30 – 16.15 214
39 IRMINA PRZEWOŹNIAK - WIERCIOCH Zajęcia z języka polskiego Czwartek 13.45-14.30 Wtorek 13.34-14.30 Zaplecze nauczycieli języka polskiego
40 MONIKA PRZYCHODNIAK - LOGA Przygotowanie do egzaminu zawodowego Środa 14.30 – 15.15 Zaplecze nauczycieli przedmiotów zawodowych
41 MARTA PYRA Zajęcia muzyczne Wtorek 16.15-17.00 214
41 ANETA SARNECKA Szkolny Klub Sportowy Poniedziałek 15.30 – 16.15 Sala Gimnastyczna
42 BARBARA SIKORA Zajęcia ekonomiczne Poniedziałek 15.25 -16.10 217
43 ARKADIUSZ SIWIEC Zajęcia z matematyki Środa 8.00-8.45 Zaplecze nauczycieli matematyki
44 ILLONA SNOPEK - JUSZCZAK Zajęcia z fizyki Wtorek 13.35 – 14.20 Zaplecze nauczycieli fizyki
45 MAŁGORZATA STARTEK Zajęcia z informatyki Czwartek 16.15 – 17.00 Pracownia komputerowa
46 MAGDALENA SYCHEL Zajęcia z matematyki Wtorek 8.55-9.40 48
47 ALEKSANDRA SZAFIRSKA Zajęcia z biologii Wtorek 8.45-9.40 215
48 AGNIESZKA SZEWCZUK Zajęcia z matematyki Poniedziałek 17.05-17.50 Zaplecze nauczycieli matematyki
49 ks ŁUKASZ ŚNIADY Katecheza dla odważnych Środa 16.00-16.45 118
50 KINGA TONDEL Zajęcia z języka niemieckiego Czwartek 15.30-16.15 zaplecze nauczycieli języka niemieckiego
51 JANIS WAKATINAKIS Szkolny Klub Sportowy Poniedziałek 15.30-16.15 Siłownia
52 WIOLETTA WOLAŃSKA Zajęcia z języka niemieckiego Wtorek 14.25-15.10 zaplecze nauczycieli języka niemieckiego
53 GABRIELA ZALEWSKA Zajęcia z historii Czwartek 15.30-16.15 200
54 JOLANTA ZIÓŁKOWSKA Zajęcia z języka angielskiego Wtorek 14.20-15.05 11
55 MARTA ZIÓŁKOWSKA Zajęcia z języka polskiego Piątek 8.55-9.40 122
56 PAULINA ŻOŁĘDZIEWSKA Zajęcia z biologii Wtorek 12.40-13.25 122