Zajęcia pozalekcyjne - 2017/2018

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE – 2017/2018

 

prowadzący nauczyciel

 

tematyka

terminy

sala

adresaci zajęć

1

2

3

4

5

Bagdzińska Urszula

zajęcia rozwijające zainteresowania ekonomiczno-prawne

środa 15.30-17.00

217

klasy 1 LO

klasy 1-2 TZ

Bańka-Pociecha Karolina

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla maturzystów

piątek 9.50 – 10.35

zaplecze germanistów

LO, TZ

Bałuka Robert

OAZA młodzieży

sobota

parafia

SP. Gim. LO. TZ

Burawa Violetta

Squash

SKS

wtorek 15.30-16.15

czwartek 8.55- 9.40

hala sportowa

LO, TZ

Czarnecki Rafał

Koło historyczne

piątek 16.20- 17.05

 

217

SP. Gim. LO

Drewniak Tomasz

Konsultacje z historii i wos

czwartek 16.15- 17.00

102

SP. Gim.

Dymitrowska Ewa

zajęcia wyrównawcze z matematyki

czwartek 8.00

219

LO

Gilewska Eliza

Konsultacje maturalne

czwartek 15.30- 17.05

Zaplecze matematyków

LO

Golla Anna

konsultacje maturalne

środa 15.25- 17.05

202

klasy 3 LO

Geisler Joanna

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego,

wolontariat,

Szkolne Koło PCK

czwartek 15.30-16.15

czwartek 16.15

piątek 16.15

119

119

113

SP. 1LO, TZ

SP. LO, TZ

SP

Hałaczkiewicz Katarzyna

zajęcia wyrównawcze z elementami daktylografii - język polski

poniedziałek 14.40 – 15.25

wtorek 15.30 – 16.15

 

LO, TZ

Ignasiak Katarzyna

Konsultacje maturalne

Piątek 9.50-10.35

102

LO

Jarosławska Sandra

konsultacje maturalne

poniedziałek  15.30- 16.15

Zaplecze matematyków

3 LE

Korzeniewski Sławomir

ścianka wspinaczkowa

ratownictwo wodne

pływanie

wtorek 17.00-18.30

 wtorek 18.30-19.15

wtorek 19.15-20.00

hala sportowa

pływalnia

pływalnia

SP.LO, TZ

Kowalik Marta

zajęcia wyrównawcze z matematyki

wtorek 7.10- 8.00

50

 

LO

Krypień Anna

zajęcia dydaktyczno-wychowawcze z języka polskiego

 

 

Koło – Ambasadorowie kultury

poniedziałek 12.25-12.45

wtorek 12.50-13.20

wtorek 17.30-18.15

poniedziałek 12.50-13.20

 

 

 

 

zaplecze

LO

LO

Gim.

Gim.

Kozub Kamila

zajęcia maturalne

 

poniedziałek 7.30-8.15

 

 

LO

Landowska Ewelina

zajęcia wyrównawczo-dydaktyczne oraz rozwijające

cały tydzień

115

klasa 1 PA

Landowska Ewelina

korekcyjno-kompensacyjne

wtorek 15.20- 16.15

115

klasa 1 PA

Larhzali Urszula

zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

czwartek 15.30

piątek 8.00

120

119

SP. Gim. LO. TZ

Nicińska Agnieszka

fitness

poniedziałek 13.45 – 14.30

 

Sala gimnastyczna

LO, TZ

Nowak Renata

zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

wtorek 16.30-17.05

środa 15.30-16.15

46

Gim. LO

Pawełkiewicz Wojciech

zajęcia wyrównawcze z matematyki

 

poniedziałek 16.15- 17.05

wtorek 16.15 -17.05

zaplecze matematyków

LO

Gim.

Pecio Joanna

konsultacje maturalne i zajęcia wyrównawcze

środa 8.00-8.45

czwartek 8.00-8.45

102a

klasy 3-4 TZ

Piekarski Jakub

koło wiedzy psychologicznej

czwartek 17.00- 18.30

113a

SP. Gim. LO, TZ, SB

Przewoźniak-Wiercioch Irmina

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze oraz przygotowujące do egzaminu maturalnego

czwartek 7.10-8.00

czwartek 14.40 – 15.25

209

209

LO, TZ

Połom Ewa

Zajęcia wyrównawcze z chemii

Środa 14.40 – 15.25

15

TZ

Rafacz Marzena

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

poniedziałek 14.00 - 15.00

środa 16.15-17.00

 

103

SP. Gim

LO. TZ. SB

Sikorska-Furman Agnieszka

koło teatralne

zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

poniedziałek 14.40-16.15 ( co dwa tygodnie)

czwartek 15.25-16.15

209

SP, Gim.                2 LO,

Siwiec Arkadiusz

zajęcia wyrównawcze i konsultacje

konsultacje – matematyka rozszerzona

piątek 16.20-17.50

poniedziałek 13.45- 15.25

219

Zaplecze matematyków

LO, TZ

2 TTC

Snopek-Juszczak Illona

zajęcia wyrównawcze

 

środa 7.15-8.00

 

215

LO, TZ

Szafirska Aleksandra

konsultacje maturalne i zajęcia wspierające z biologii

poniedziałek 14.40.-15.25

środa 14.40-15.25

213

213

SP. Gim. LO TZ

klasy 3

Szewczuk Agnieszka

zajęcia wyrównawcze z matematyki

piątek 16.15- 17.05

218

Gim. LO

Wakatinakis Janis

tenis stołowy

piątek 9.00-10.30

hala sportowa

LO, TZ

Walichiewicz – Jasina Justyna

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

Konsultacje maturalne

wtorek 16.45- 17.30

czwartek 14.30 – 15.15

Zaplecze polonistów

LO, TZ

Woźniakowska Nina

zajęcia wyrównawcze, konsultacje maturalne

czwartek 15.30-16.15

piątek 8.00-8.45

118

120

SP. Gim.

LO, TZ

Zalewska Gabriela

konsultacje maturalne z historii

czwartek 15.30 – 16.15

Zaplecze historyków

LO, TZ

Ziółkowska Marta

zajęcia wyrównawcze

wtorek 15.30 – 16.15

Zaplecze polonistów

LO

powrót