Zebrania z Rodzicami

Przypominam, że 22 listopada 2013r. o godz. 17.00 odbędą się zebrania wychowawców klas z Rodzicami uczniów.
Przed zebraniami zapraszam Rodziców:

  • na spotkanie ze specjalistą ds. narkomanii z gminnego biura ds. narkotyków w Policach - Panią Bogumiłą Koman (dyżur od godz. 16.00 do godz. 17.30 w gabinecie nr 103A)
  • prelekcję przeprowadzoną przez pedagoga szkolnego na temat "Zrozumieć stres czyli jak radzić sobie z sytuacjami stresowymi" (godz. 16.00, sala nr 111). Prelekcję poprowadzi Pani Monika Andrzejewska.
  • prelekcję przeprowadzoną przez pedagoga szkolnego na temat programu "Znajdź Właściwe Rozwiązanie", który Pani Marzena Rafacz realizuje wraz z uczniami pierwszych klas gimnazjum (godz. 16.30, sala nr 113).

Dyrektor Zespołu Szkół Im. Ignacego Łukasiewicza w Policach
Agata Markowicz-Narękiewicz

powrót