Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

27 czerwca 2014 r. uczniowie Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach uroczyście pożegnali rok szkolny 2013/2014. Apel z tej okazji był szczególnie ważny dla uczniów trzecich klas gimnazjum, którzy w tym dniu odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Bardzo im gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej drodze edukacji.  Bohaterowie tej uroczystości to przede wszystkim uczniowie szkoły, którzy podsumowali razem ze swoimi wychowawcami mijający rok szkolny. Jedni byli bardzo zadowoleni z efektów swojej pracy, inni jeszcze muszą poczekać na promocję do klasy programowo wyższej. Na spotkanie z młodzieżą przybyli zaszczytni goście, co było miłym akcentem tego wydarzenia. Oprawa artystyczna była zasługą talentu i odwagi uczniów naszej szkoły, którzy śpiewali, grali na instrumentach i prowadzili całą uroczystość.

Za przygotowanie całości uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego 2013/2014 była odpowiedzialna pani Justyna Walichiewicz - Jasina - nauczyciel języka polskiego.

powrót