"ZAINSPIRUJ SIĘ DZIEŁEM WIELKIEGO MISTRZA" XIX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS FOROGRAFICZNY

Konkurs skierowany był do uczniów Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, Polsko-Niemieckiego Gimnazjum w Löcknitz oraz szkół powiatu polickiego. Celem konkursu było pobudzenie wyobraźni, aktywności twórczej młodzieży oraz pogłębianie wiedzy na temat dzieł wielkich mistrzów.  W tym roku szkolnym uczestnicy inspirowali się twórczością Rene Magritte i Endiego Worhola. W XIX edycji konkursu wzięło udział 12  uczniów naszej szkoły i gimnazjum w Lokniz oraz jedna uczestniczka z SOSW w Tanowie. Na konkurs wpłynęło 45 prac.
Jury w składzie: Katarzyna Ignasiak, Irmina Przewozniak-Wiercioch, Grażyna Niegrebecka, Ks. Robert Bałuka, Jolanta Gejsler, Anna Krypień, Joanna Cichecka przyznało 3 nagrody główne oraz 10 wyróżnień.
NAGRODY GŁÓWNE
I MIEJSCE - JULIUSZ DOBERSZTYN
II MIEJSCE - ALEKSANDRA AUGUSTYNIAK
III MIEJSCE - PATRYCJA PARUZEL
WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI
JAKUB ŁYSKAWA
ALEKSANDRA KOWALAK
BARBARA SAMSIK
DAMIAN WOJNOWSKI
JULIA SIEMIANOWSKA -
NATALIA HAŁGAS
MATEUSZ PŁOCHA
WERONIKA LIPCZYŃSKA SOSw
JULIA SIKORSKA
ALEKSANDRA JANCEWICZ

powrót