Z wizytą u Prezydenta, sukces naszej szkoły!

23 czerwca 2014 roku wraz z panią Justyną Wodzik byliśmy gośćmi na gali wręczenia dyplomów za udział w projekcie „Młodzi dla Wolności 2014”. Odbyła się ona w Warszawie w Pałacu Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu. Mieliśmy przyjemność spotkać Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego, który osobiście wręczył nam wyróżnienie za zaangażowanie w projekt. Galę rozdania uświetnił koncert Kamila Bednarka. Po uroczystości zostaliśmy zaproszeni na lunch na tarasie Pałacu Prezydenckiego. Po posiłku mieliśmy okazję zwiedzić rezydencję Prezydenta, a potem dostaliśmy upominki (koszulkę oraz torbę z nadrukiem). Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy reprezentować naszą szkołę na tak uroczystym spotkaniu.

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia naszego bloga (za którego dostaliśmy wyróżnienie) – jest to praca dwóch grup Historii i Społeczeństwa: www.4czerwcawbialej.blogspot.com [1]

 

Paulina Halusiak i Karol Sokołowski

powrót