Z rodziną po zdrowie

W niedzielę, 1 października 2017 w hali widowiskowo- sportowej Zespołu Szkół odbył się festyn rodzinny „Z rodziną po zdrowie”. Uczniowie klas gastronomicznych zaangażowali się w przedsięwzięcie przygotowując  smaczny i zdrowy poczęstunek dla przybyłych  gości. Można było spróbować koktajli owocowych i warzywnych, galaretek z owocami oraz sałatki owocowej. Dla najmłodszych uczniowie przygotowali kilka atrakcji kulinarnych: wspólne sporządzanie kolorowych kanapek, jeżyków z gruszek i winogron oraz łabędzi z jabłek.

W akcję zaangażowani byli:

  • uczniowie z klasy 1THŻ o profilu technik żywienia i usług gastronomicznych: Aleksandra Angerman, Krzysztof Brzeziński, Jakub Graczykowski, Katarzyna Mazurczyk, Karolina Kubiak, Nikola Hałabaty, Kaludia Solecka, Maria Olejnik, Kacper Orczyk, Kaludia Kowalczyk i Karolina Kmiecik
  • uczennice z klasy 3 THŻ o profilu technik żywienia i usług gastronomicznych: Agnieszka Pisarczuk i Julia Wiśniewska
  • uczeń z klasy 3ZA o profilu kucharz: Daniel Wereszczyński
  • i uczeń z klasy 1TTC: Robert Skórzyński.

Mieszkańcy Powiatu Polickiego mogli skorzystać z wielu atrakcji promujących zdrowy styl życia. Mamy nadzieję, że impreza przyczyniła się do reklamy naszej Szkoły i popularyzacji jej osiągnięć.

 

Kalina Adamowicz i Marta Kowalik

powrót