Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 20014/2015...

„Talent to pasja. Jeśli dodasz do niego równie żarliwą naukę i pracę nad tym, żeby zgłębić, poznać i opanować tajniki umiejętności czy zajęcia, do którego masz talent, to osiągniesz sukces.”

/Beata Pawlikowska/

 

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 20014/2015 chciałabym życzyć wszystkim Uczniom wytrwałości, wielu sukcesów w nauce, a także prawdziwej radości czerpanej ze zgłębiania tajników wiedzy. Nauczycielom oraz Pracownikom administracji i obsługi życzę zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy, a Rodzicom dobrej i owocnej współpracy ze szkołą oraz radości i dumy z osiągnięć swoich dzieci.

Niech nowy rok szkolny będzie dla nas wszystkich kolejnym wyzwaniem i osiąganiem stawianych sobie celów.

 

Agata Markowicz-Narękiewicz

Dyrektor Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza

w Policach

powrót