XIV HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
XIV HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

W dniu 30 maja 2017r. drużyna piłkarska Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach uczestniczyła w XIV Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Policach.

Zawody zostały zorganizowane w hali sportowej przy Gimnazjum nr 1 w Policach. Głównym celem imprezy była transgraniczna integracja młodzieży poprzez wspólną rywalizację sportową oraz popularyzacja piłki nożnej. Do turnieju zgłosiło się 9 zespołów, a nasz zespół reprezentowało dziewięciu zawodników. Poziom gry poszczególnych drużyn stał na bardzo dobrym i wysokim poziomie, co skutkowało tym,  że w każdym spotkaniu naszej ekipie było trudno wywalczyć dobry wynik.

Mimo to, uczniowie w turnieju nas nie zawiedli i walczyli bardzo dzielnie, grali zgodnie z zasadą gry ,,fair play’’, godnie reprezentując barwy naszej szkoły. Ostatecznie nasza szkoła zajęła VII miejsce.

Reprezentacja z ,,Białej’’ :

  1. Adrian Rowiński z klasy 3GB
  2. Jan Krawczyk z klasy 3GB
  3. Sadowski Jakub z klasy 3GB
  4. Mikołaj Polechoński z klasy 3GB
  5. Marcel Dobrut z klasy 3GA
  6. Kamil Żuchowski z klasy 3GA
  7. Jakub Czarnecki z klasy 2GA
  8. Marek Żelazowski z klasy 2GA
  9. Mateusz Płocha z klasy 2GB

Dziękuję wszystkim zawodnikom dobrej postawy!

 

 

Janis Wakatinakis

opiekun drużyny

powrót