XIII Polsko - Niemiecki Halowy Turniej Piłki Nożnej

W dniu 12 kwietnia 2016r. uczniowie Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach uczestniczyli w XIII Polsko Niemieckim Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach.

Turniej został zorganizowany w hali sportowej przy Gimnazjum nr 1 w Policach. Organizatorem było Gimnazjum nr 1 w Policach  oraz stowarzyszenie UKS ,,ACTIV’’  w Policach.

Głównym celem imprezy była transgraniczna integracja młodzieży poprzez wspólną rywalizację sportową i popularyzacja piłki nożnej.

W zawodach uczestniczyło 11 zespołów. Tak jak w poprzednich latach, tak i teraz poziom gry wszystkich drużyn uczestniczących w turnieju, odbywał się na bardzo dobrym i wysokim poziomie.

- Gimnazjum nr 6 w Policach.

Zwyciężyła drużyna z Gimnazjum w Kołobrzegu, która w finale pokonała gospodarzy turnieju Gimnazjum nr 1 w Policach.

Uczniowie z naszej szkoły spisali się bardzo dobrze, grali zgodnie z zasadą gry ,,fair play’’ i godnie reprezentowali barwy naszej szkoły. Ostatecznie nasza ekipa z Białej zajęła VIII miejsce.