XII Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI

W niedzielę 26 maja 2013r. odbyło się XII Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI. Jasne Błonia zapełniły się stoiskami stowarzyszeń, organizacji, klubów artystycznych i sportowych promując swoją działalność. Można było m.in. dowiedzieć się gdzie znajdują się i jak działają różnego rodzaju ośrodki pomocowe czy ośrodki związane z działalnością kulturalną. Na dwóch scenach można było obejrzeć występy dzieci, młodzieży a także seniorów. Mimo deszczowej pogody zabawy było co nie miara.

Stowarzyszenie na rzecz Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach również było obecne Pod Platanami. Nauczyciele i uczniowie z klas 2THOI i 2LA promowali naszą szkołę prezentując osiągnięcia uczniów i działalność edukacyjną oraz bazę sportową placówki.

Marzena Rafacz

powrót