XI Sesja Młodzieżowej Rady Regionu
XI Sesja Młodzieżowej Rady Regionu

14 maja 2013 roku w Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza odbyła się XI sesja MRR. Odbyła się w okrojonym składzie (pozostałe osoby miały nieobecność usprawiedliwioną). Ustalano szczegóły podsumowania konkursu na Najlepszy Samorząd Uczniowski, doprecyzowano także informacje związane z wojewódzkim kongresem młodzieżowych rad.

Przewodnicząca Joanna Szewczak zrelacjonowała swój pobyt na forum młodzieżowym w Kołobrzegu (20-21.04.2013), które było połączone z sesją wyjazdową Młodzieżowej Rady Województwa Zachodniopomorskiego. Odbyły się tutaj spotkania z dyrektorami różnych wydziałów urzędu marszałkowskiego, połączone z ciekawymi wskazówkami jak odnaleźć się na rynku pracy czy autoprezentacji. Dodatkowo Asia przedstawiła w imieniu MRR w Policach powiat policki, za co otrzymała II Miejsce.

Na 07 czerwca zaplanowano wybory uzupełniające do MRR (w miejsca radnych kończących swoje szkoły). Chętne osoby proszone są o zgłaszanie się do koordynatorki MRR w Policach Doroty Kobylińskiej - Huk.

Koordynator MRR
Dorota Kobylińska - Huk

powrót