Wystawa Światowej Organizacji Zdrowia w Białej

"Siła komunikacji antynikotynowej" to wystawa Światowej Organizacji Zdrowia przygotowana w celu zwiększenia świadomości społecznej o szkodliwości substancji rakotwórczych zawartych w dymie tytoniowym. Bardzo obrazowo ukazany jest wpływ palenia tytoniu na przedwczesną śmierć palaczy.

Wystawę po raz pierwszy zaprezentowano w Brukseli, potem przyszedł czas na Austrię, Szwajcarię, Portugalię, Słowenię, Wielką Brytanię, Irlandię, Rumunię, USA. W Polsce odwiedziła m.in.: Kraków, Wrocław, Warszawę, Koszalin, Świnoujście.

W porozumieniu ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Policach i Szczecinie udało się wpisać Police w "tournee" wystawy. Od dziś 16 tablic o bardzo wyraźnym, antynikotynowym przekazie prezentujemy w naszej szkole. Tablice są rozproszone na wszystkich piętrach w celu dotarcia do jak największej liczby odbiorców (nawet przypadkowych).

Wystawę można oglądać od 8 stycznia 2013r do 25 stycznia 2013r.

Zapraszamy do oglądania.

G. Woźniewska
M. Rafacz

powrót