WYSTĄPIENIA PUBLICZNE -JAK SIĘ DO NICH PRZYGOTOWAĆ?

Pod takim hasłem 17 stycznia nasi uczniowie z klas III mieli okazję sprawdzić się  podczas warsztatu, który  został zorganizowany dla nas dzięki uprzejmości  Wyższej Szkoły Bankowej ze Szczecinie.  Wzięli udział w warsztatach dotyczących wystąpień publicznych. Jak pewnie  wiecie, każda osoba jest inna i na każdym z nas rożne zdarzenia pozostawiają inny ślad. Dla wielu z nas wystąpienie publiczne może okazać się trochę stresującym zadaniem. Dlatego warto przygotować się do tego  należycie.Umiejętność występowania przed grupą ludzi jest jedną z najbardziej pożądanych cech wśród ludzi zainteresowanych rozwojem. To dlatego, że występujesz cały czas – nie tylko podczas prezentacji lub szkolenia, ale również w zwykłych codziennych sytuacjach, gdy chociażby spotykasz się ze znajomymi. O sposobach , wskazówkach i technikach  jak występować publicznie by  dobrze wypaść rozmawiali nasi maturzyści z trenerem.Jest wiele sposobów na to, aby Twoje wystąpienie było wyjątkowe i zapamiętane przez wszystkich słuchaczy. Przygotuj się zatem solidnie ponieważ ustne egzaminy już tuż, tuż….!!!!

powrót