WYNIKI SZKOLNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH – GIMNAZJUM

Nie wszyscy mamy te same zdolności,

ale wszyscy winniśmy mieć te same możliwości ,

aby swe zdolności  rozwijać.

/J.F. Kennedy/

 

 

Z możliwości rozwijania, a właściwie sprawdzenia swoich zdolności oraz umiejętności, korzystali uczniowie klas gimnazjum, ponieważ w dniach od 07 do 11 października 2013r. w naszej szkole odbywały się szkolne konkursy przedmiotowe. Celem uczniowskich  zmagań  było nie tylko wyłonienie osób, które zakwalifikują się do kolejnego etapu, ale także, po przez pełne zaangażowania przygotowania do konkursów, pogłębianie wiedzy i umiejętności w zakresie wybranego przedmiotu, jak i również pobudzanie twórczego myślenia oraz rozwijanie umiejętności stosowania zdobytej wiedzy w  praktycznym działaniu.

Wszystkim uczestnikom konkursów dziękuję za udział i gratuluję pasji w zdobywaniu wiedzy oraz  życzę dalszych sukcesów.

Bogumiła Rechnio

 

Lista uczniów, którzy zakwalifikowały się do II etapu:

Konkurs matematyczny:

  • Spirydowicz Kamil 3 GN
  • Chudzińska Malwina 3 GN
  • Landowski Jakub 3 GN

Konkurs z języka niemieckiego:

  • Jagielska Barbara 3 GN
  • Wiśnicki Mikołaj 3 GN
  • Duda Marcel 2 GN
  • Olszewska Weronika 3 GN

Konkurs chemiczny:

  • Pecka Roksana 3 GA
  • Kaflak Patrycja 3 GA
  • Marcinowski Daniel 3 GA

Konkurs z języka angielskiego:

  • Spirydowicz Kamil 3 GN
  • Kaflak Patrycja 3 GA
  • Okonowska  Zuzanna 3 GN

Konkurs  biologiczny:

  • Halamaus Weronika 2 GB
  • Obielecka Oliwia 3 GB
  • Pecka Roksana 3GA

Konkurs z języka polskiego:

  • Brzezińska Monika 3 GA
  • Nowak Joanna 3 GA
  • Arbaros Wiktoria 3 GN

Konkurs fizyczny z elementami astronomii:

  • Marcinowski Daniel 3 GA
  • Spirydowicz Kamil 3 GN
  • Pawełkiewicz Grzegorz 3 GA

Konkurs geograficzny:

  • Kwinta Bartosz 3 GN
  • Marcinowski Daniel 3 GA
  • Nowak Joanna 3 GA 

Konkurs historyczny z elementami wiedzy o społeczeństwie:

  • Dembiński Daniel 3 GN
  • Oleszkiewicz Olga 3 GN
  • Wiśnicki Mikołaj 3 GN
powrót