Wyniki konkursów przedmiotowych - etap szkolny

LISTA UCZESTNIKÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2017/ 2018 – ETAP SZKOLNY, KTÓRZY ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO ETAPU REJONOWEGO

KONKURS POLONISTYCZNY

Ciurzik Alicja Marta – 3GN

Winiarska Julia – 3GN

KONKURS MATEMATYCZNY

Sławiński Adam – 3GN

Wojnowski Adam 2GA

KONKURS BIOLOGICZNY

Krypień Aleksander – 3GA

Wiśniowiecki Jeremi – 3GA

KONKURS GEOGRAFICZNY

Dziarkowski Dawid – 3GA

Bik Kalina – 3GS

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Samsik Barbara – 3GA

Kubisa Iga – 2GN

Chojnacka Anna – 3GS

Winiarska Julia – 3GN

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kubisa Iga – 2GN

Domżalski – Szefler Dominik – 3GN

Goch Edyta – 3GN

Jakubowska Nicola – 3GN

Dziarkowski Dawid – 3GA

Sławiński Adam – 3GN

Bogusz Sara – 3GA

Habura Zuzanna – 3GN

KONKURS FIZYCZNY

Swół Miłosz – 2GS

Bartniczuk Julia – 3GS

KONKURS HISTORYCZNY

Dziarkowski Dawid – 3GA

Bartniczuk Julia – 3GS

KONKURS WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

Dziarkowski Dawid – 3GA

Płocha Mateusz – 3GA

 

KONKURSY DLA UCZNIÓW KLAS GIMNAZJALNYCH

MIEJSCE: Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach, 72-010 Police (dawna czytelnia obok biblioteki szkolnej)

Uczniowie biorący udział w konkursie powinni przybyć do szkoły,w której jest organizowany dany konkurs co najmniej 20 minut przed podaną godziną rozpoczęcia danego konkursu.

 

TYP KONKURSU

TERMIN ETAPU REJONOWEGO

Chemiczny

20 listopada 2017 r.
godz. 14.00

Polonistyczny

21 listopada 2017 r.
godz. 14.00

Języka Angielskiego

22 listopada 2017 r.
godz. 14.00

Matematyczny

23 listopada 2017 r.
godz. 14.00

Geograficzny

24 listopada 2017 r.
godz. 14.00

Języka Niemieckiego

27 listopada 2017 r.
godz. 14.00

Fizyczny

28 listopada 2017 r.
godz. 14.00

Historyczny 

29 listopada 2017 r.
godz. 14.00

Biologiczny

30 listopada 2017 r.
godz. 14.00

Wiedza o Społeczeństwie

1 grudnia 2017 r.
godz. 14.00

 

LISTA UCZESTNIKÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2017/ 2018 – ETAP SZKOLNY, KTÓRZY ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO ETAPU REJONOWEGO

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Kabat Kinga – 7PB

Markiewicz Julia – 7PS

KONKURS MATEMATYCZNY

Paszko Anna – 7PB

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zielińska Martyna Anna – 7PN

Bąk Justyna – 7PS

Chłodny Kacper Mikołaj – 7PN

Kabat Kinga – 7PB

Andrzejak Hanna  Weronika – 7PN

Górna Alicja – 7PB

Markiewicz Julia – 7PB

Nowak Piotr – 7PA

Hnatkowska Oliwia – 7PB

Lebiotkowska Hanna – 7PN

Żmińczuk Marta – 7PN

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Dominiak Patrycja – 7PS

Scharnagl Sebastian – 7PN

Lehman Izabela – 7PN

Gregorczyk Zuzanna – 7PN

Lange Konrad – 7PN

KONKURSY DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – ETAP REJONOWY

MIEJSCE: Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Tanowska 14, 72-010 Police

Uczniowie biorący udział w konkursie powinni przybyć do szkoły,w której jest organizowany dany konkurs co najmniej 20 minut przed podaną godziną rozpoczęcia danego konkursu.

 

TYP KONKURSU

TERMIN ETAPU REJONOWEGO

Języka Polskiego

20 listopada 2017 r.
godz. 14.00

Matematyczny

21 listopada 2017 r.
godz. 14.00

Języka Angielskiego

22 listopada 2017 r.
godz. 14.00

Języka Niemieckiego

23 listopada 2017 r.
godz. 14.00

 

 

 

 

 

 

powrót