Wycieczka klasy IIGA

Z okazji wygranej KONKURSU NA NAJLEPSZĄ FREKWENCJĘ w roku szkolnym 2016/17, klasa IIGA udała się w dniu 25.10.2017r.  na wycieczkę do Escape roomu.

Przygoda pomogła nam się zintegrować, spędzić wspólnie czas. Towarzyszyły mam przeróżne emocje- na pewno niezapomniane. W pokojach nie było łatwo, bowiem rozwiązanie zagadek bywało niemało skomplikowane. Mieliśmy 60 minut na wydostanie się z pokoi, współpracowaliśmy, by osiągnąć sukces. Udowodniło to, że praca w zespole zawsze popłaca, można wspólnie znaleźć rozwiązanie.

Po udanej rozrywce, wciąż w stanie euforii, udaliśmy się na lody. Był to czas, by powymieniać się wrażeniami, jakie chwilę temu dane było nam odczuć. Zapewne rozmowa ta trwałaby w nieskończoność, lecz wszystko co dobre kiedyś się kończy. To był wspaniały dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Dziękujemy Pedagogom Szkolnym, pomysłodawcom konkursu oraz Dyrektorowi, Pani Agacie Jarymowicz za sfinansowanie nagrody.

W tym roku szkolnym naszym celem jest ponowna wygrana, aby znów mile spędzić czas z klasą.

 

DZIĘKUJEMY!!!

klasa 2GA z wychowawcą K. Bańka - Pociecha

powrót