Wizyta w Hospicjum Dzieci i Dorosłych w Szczecinie

W środę 25 czerwca 2014 r. wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariuszy: "Biała pomaga" oficjalnie zakończyli rok działań charytatywnych na rzecz Zachodniopomorskiej Fundacji Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie. Razem z opiekunami klubu - panią Wiolettą Jesiotr i panią Marzeną Rafacz uczennice złożyły wizytę w Hospicjum i przekazały pieniądze uzbierane w szkole przez różnego rodzaju działania jak: Słodkie dni w Białej; Białe nocki (grudzień, czerwiec); Kawiarenkę walentynkową. Zebrana kwotę - 400 zł została przekazana za oficjalnym potwierdzeniem Fundacji.

Serdecznie dziękujemy pracownikom Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych za ciepłe przyjęcie, poświęcony czas i ukazanie
działań wolontariuszy w hospicjum od tzw. kuchni. Dziękujemy również wszystkim osobom, które na terenie szkoły włączyły się w organizowane inicjatywy. Każdy gest pomocy jest niezastąpiony.

Mamy nadzieję, ze w przyszłym roku szkolnym uda się wolontariuszom wyjść z działaniami ponad wolontariat akcyjny i włączyć się w bezpośrednią pomoc
potrzebującym.
 

Wioletta Jesiotr
Marzena Rafacz

powrót