Winter Party

Kolejna udana impreza w naszej szkole zorganizowana przez Samorząd Uczniowski, czyli Winter Party, odbyła się dnia 10.lutego 2014 w poniedziałek, w godzinach od 15.00 do 18.00.

Przez cały ten czas  towarzyszyła nam piękna pogoda, wspaniały nastrój, a nasi hokeiści dzielnie walczyli w czasie turnieju hokejowego, który prowadzili niezastąpieni nauczyciele wychowania fizycznego.

Przy lodowisku zebrali się również kibice, którzy zagrzewali drużyny do boju, z głośników leciała żywa muzyka – zadbał o to pan Damian Kwiatkowski, nasz informatyk.

Rodzice z Rady Rodziców w Zespole Szkół zaskoczyli nas ogromną ilością słodyczy, pysznych kiełbasek z grilla oraz gorącej grochówki, idealnej, aby posilić się po wyczerpującym meczu.

Uczniowie z Samorządu  przynieśli na tę imprezę upieczone przez siebie ciasta, oraz częstowali gości gorącą kawą i herbatą.

W czasie turnieju hokejowego walczyły ze sobą cztery drużyny: „Kocury”, „Weterani lodu”, „Kwaśne Mariany” oraz „Portowcy”. Turniej był wyczerpujący, każdy grał z każdym. Po zaciętej walce wyłonione zostały drużyny zwycięzców.

I miejsce w tegorocznym turnieju hokeja na lodzie zajęła drużyna „Weterani lodu”, II miejsce zdobyli chłopcy z drużyny o nazwie „Kwaśne Mariany”, natomiast na miejscu III znaleźli się zawodnicy z grupy „Portowcy”.  Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali atrakcyjne nagrody.

Po zakończonych rozgrywkach można było pojeździć na lodowisku, posilić się naszymi smakołykami i posłuchać muzyki.

Samorząd Uczniowski dziękuje serdecznie za pomoc Radzie Rodziców, naszym nauczycielom wychowania fizycznego, panu Damianowi, pracownikom obsługi lodowiska, kuchni oraz wszystkim, którzy uświetnili imprezę swoją obecnością.

Zapraszamy w przyszłym roku!

 

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: Marlena Wiśniewska-Grygorcewicz

powrót