Winter Party

W dniu 2 marca na lodowisku przy Zespole Szkół odbył się Międzyklasowy Turniej Hokejowy pod nazwą Winter Party. Do zawodów przystąpiło 11 mieszanych (5-osobowych) drużyn klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Turniej rozegrano w dwóch grupach system „każdy z każdym”.

Klasyfikacja końcowa :

Grupa A

I miejsce Wilki ( klasa 2GB/2LC)

II miejsce Świndyndy (klasa 4TH/1 LA)

III miejsce Jednorożce( klasa 2GB/2GA)

Grupa B

I miejsce Wojacy (klasa 2LE/2LC)

II miejsce Leszcze ( klasa 2LB)

III miejsce Toronto ( klasa 1LE)

Jak zwykle nasi uczniowie nie zawiedli. Wykazali się dużym zaangażowaniem, poczuciem humoru. Turniej przebiegał w miłej, radosnej atmosferze z zachowaniem wszelkich zasad fair play. Serdecznie wszystkim dziękujemy za przybycie i milą zabawę. Zapraszamy za rok.

Nauczyciele wychowania fizycznego

powrót