Wicelider zostaje w Policach
Wicelider zostaje w Policach

Zawodniczki SMS Police w miniony weekend rozegrały dwa spotkania ligowe. W Elblągu i Starogardzie Gdańskim.

Piątkowe spotkanie rozgrywane w Elblągu okrzyknięte zostało meczem na szczycie II ligi kobiet. Lider - Orzeł Elbląg, podejmował wicelidera - SMS Police. Mimo jednostronnego widowiska w pierwszej partii, wygranej przez Orła 25:11, później zaczęła się prawdziwa walka o każdy punkt. Trzymające w napięciu siatkarskie akcje, długie wymiany i wielkie emocje. Zawodniczki Orła dopiero pod koniec drugiej partii odskoczyły SMSkom i wygrały 25:21. W trzeciej SMSki wykorzystały swoje umiejętności, zagrały odważnie i wygrały wysoko 25:14. Czwarta partia to ponownie wyrównana gra. Akcje punkt za punkt, widowiskowe wymiany i bliskie wygranej SMSki. Przy stanie 22:21 dla Orła gospodynie zdobyły trzy punkty z rzędu i wygrały 25:21 i całe spotkanie 3:1.

Orzeł Elbląg - SMS Police 3:1 (25:11, 25:21, 14:25, 25:21)

Dzień później policzanki zagrały w Starogardzie Gdańskim z miejscowym Libero. Faworytem meczu były SMSki. Udowodniły to, wygrywając zasłużenie w trzech setach.

Libero Starogard Gdański - SMS Police 0:3 (17:25, 8:25, 16:25)

SMS Police: Wróblewska, Mendowska, Bimkiewicz, Tomaszewska, Wachel, Abramajtys, Kobus, Maksym, Malon, Paluszkiewicz, Bohdanowicz, Drosdowska.

Po rozegraniu siedmiu spotkań zawodniczki SMS Police mają na swoim koncie 15 punktów i zajmują drugą pozycję w ligowej tabeli.

powrót