VIII Sesja Młodzieżowej Rady Regionu

22 stycznia 2013 roku w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbyła się VIII sesja MRR II kadencji. Młodzi radni omówili najbliżej akcje, które zamierzają wspierać (m.in. udział w Winterparty, wsparcie honorowym patronatem akcji Mam Haka Na Raka - w SOSW jeden z radnych kolportował ulotki wspierające tę inicjatywę). Omówiono też strategię Konkursu Na Najlepszy Samorząd w powiecie polickim.

Podjęto także wstępne plany organizacyjne dotyczące czwartej edycji Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącej Młodzieżowej Rady Regionu w Policach. Jak zwykle zostanie on zorganizowany podczas Dnia Otwartego w Białej.

Przykrym obowiązkiem wynikającym ze statutu MRR było skreślenie spośród członków MRR Adrianny Stasiełuk (za nieobecności na sesjach).

Następne spotkanie zaplanowano na 26 lutego 2013 roku. Zapraszamy!

Koordynator MRR
Dorota Kobylińska - Huk

powrót