Uśmiech przede wszystkim

12 lutego 2014r  przedstawiciel Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum przeprowadził  warsztaty dla uczniów naszej szkoły: nt. Skuteczna autoprezentacja - umiejętność zaprezentowania się na maturze ustnej, rozmowie kwalifikacyjnej oraz Tworzenie profilu zawodowego - czyli jak stworzyć swój profil zawodowy, umiejętne pisanie CV i listu motywacyjnego.

Autoprezentacja to przedstawienie, zaprezentowanie siebie innym ludziom. Warto pokazać się z jak najlepszej strony, żeby dzięki zdobyciu akceptacji innych realizować postawione sobie cele, np. dostać podwyżkę, znaleźć pracę, czy partnera... Autoprezentacja może więc pomóc nam nie tylko w życiu zawodowym, ale także osobistym. Innymi słowy to umiejętność budowania własnego wizerunku.

 

NIE ZAPOMINAJ O UŚMIECHU PONIEWAŻ OTWIERA WIELE SERC I WIELE DRZWI

powrót