UROCZYSTOŚĆ UKOŃCZENIA IX EDYCJI PROGRAMU MAM PUM

6 czerwca br. w auli PUM przy ulicy Rybackiej 1 w Szczecinie odbyło się uroczyste zakończenie IX edycji Młodzieżowej Akademii Medycznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego „MAM PUM”. Nasi uczniowie otrzymali Certyfikaty ukończenia programu. W roku akademickim 2017/2018 odbyło się osiem spotkań. Uczestnicy wysłuchali 23 wykładów pogłębiających treści medyczne, z których przeprowadzane były 3 testy sprawdzające wiedzę. Przemysław Miśkiw i Dominika Iwińska zostali wyróżnieni za najlepiej opanowaną wiedzę.
W programie udział wzięli: Żaneta Bąk, Weronika Chruściel, Weronika Kalinowska, Gabriela Kołodziejek, Laura Korycko, Weronika Kulesza, Justyna Maj, Żaneta Stocka - 3LB, Sławomir Miśkiw, Dominika Iwińska - 3LC, Oliwia Kozłowska, Malwina Mojska, Martyna Piszcz - 3LS.
Na ostatnim spotkaniu uczestnicy wysłuchali  wykładu na wakacje Pani dr Jolanty Lenartowicz-Skrzypczak „Trudne zadanie wypoczywanie”. Bardzo gorąco dziękujemy naszym absolwentom za udział w programie. Życzymy powodzenia na studiach.

Aleksandra Szafirska i Anna Golla

powrót