Turnieju spidmintona o Puchar Dyrektora Szkoły Gimnazjum nr 2 w Policach

14 maja 2014r. uczniowie naszej szkoły brali udział w międzyszkolnym turnieju spidmintona o Puchar Dyrektora Szkoły Gimnazjum nr 2 w Policach. W zawodach wzięły udział cztery gimnazja: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 3 oraz nasza szkoła -  Gimnazjum nr 6. Turniej rozegrano systemem „ każdy z każdym” w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Szkołę naszą reprezentowali uczniowie I i II:

DZIEWCZĘTA

  • Oliwia Bałuk
  • Hanna Dziadosz

CHŁOPCY

  • Kraśnicki Adrian
  • Pietryga Filip

W klasyfikacji końcowej uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce.

W kategorii  dziewcząt Oliwia Bałuk zajęła II miejsce natomiast  Hanna Dziadosz V miejsce.

W kategorii chłopców  Pietryga Filip zajął III miejsce natomiast Kraśnicki Adrian VIII miejsce.

Uczestnikom gratulujemy sportowej postawy.

 

Ławicka Jolanta

powrót