Turniej Wiedzy Psychologicznej
18 kwietnia w Warszawie odbył się finał VII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej, w którym brała udział uczennica naszej szkoły Maria Olkiewicz (klasa 1LS). Finał składał się z dwóch części. Pierwszą z nich był test dla 100 finalistów, którego wyniki miały wyłonić najlepszą 10. Drugą częścią było publiczne udzielanie odpowiedzi na wylosowane pytania z zakresu psychologii. W teście Maria uzyskała miejsce 22, więc nie zakwalifikowała się do ścisłego finału, ale zajęła bardzo wysokie miejsce (w konkursie brało udział 1700 uczniów z 300 szkół w całej Polsce). Doświadczenie, jakie zdobyła pomoże jej w walce w następnej edycji konkursu już w przyszłym roku szkolnym. Gratulujemy Marii!

Tutaj można zapoznać się ze szczegółami finału: http://www.charaktery.eu/aktualnosci/

Justyna Wodzik
powrót