Turniej Tenisa Stołowego

29 stycznia 2014 w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbył się Turniej Tenisa Stołowego szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt i chłopców o Puchar przechodni Dyrektora Zespołu Szkół. Zwycięzcą  w kategorii Open  został  Mateusz Kotłów z klasy ponadgimnazlnej. Zwycięzcy poszczegolnych kategorii dziewcząt -gimnazjalne  - Patrycja Kaflak, ponadgimnazjalne - Ewa Raczyńska, i kategoria chłopcow gimnazjalnych - Kowalski Natan i ponadgimnazjalnych Mateusz Kotłów.
Na szczególną uwage zasługuje fakt, że podczas turnieju zaszczycił nas obecnością wielokrtotny Mistrz Rosji w tenisie stołowym Aleksey Sorokin.  Na początku spotkał się w sali konferencyjnej, gdzie opowiadał o swojej karierze i zachęcał gorąco młodzież do uprawiania tenisa stołowego,  oraz wziął udział w pokazowym meczu jedną ze swoich zawodniczek. Nasi uczniowie mieli także tą przyjemność pograć z Tenisistą z Rosji, który okazał eis bardzo wymagający.


Mariusz Małkiewicz
nauczyciel wychowania fizycznego

powrót