Turniej tenisa stołowego

W dniu 10 stycznia 2018 roku w ramach kolejnych Szkolnych Zawodów Sportowych odbył się Turniej Tenisa Stołowego dla klas gimnazjalnych i klas siódmych szkoły podstawowej, w którym udział wzięli uczniowie Zespołu Szkół  im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Ogółem w turnieju udział wzięło 55 zawodników. Turniej rozpoczął się w dwóch kategoriach:

  • w kategorii chłopców
  • w kategorii dziewcząt

Rywalizacja w poszczególnych kategoriach odbywała się w systemie pucharowym. Zwycięzcą w kategorii chłopców został Oliwer Radtke z klasy 2GS, drugie miejsce zajął Piotr Śliwiński z klasy 3GSB, trzecie miejsce zdobył Jakub Łyskawa z klasy 7PB, a czwarte miejsce uzyskał Marcel Wlaźlak z klasy 3GSB.  Zwyciężczynią w kategorii dziewcząt została Oliwia Durka z klasy 3GSA , drugie miejsce zdobyła Melania Gołos z klasy 3GSA, trzecia była Julia Lewandowska z klasy 3GSA, a czwarte miejsce zdobyła Klaudia Telus również z 3GSA.

Na uroczystym zakończeniu turnieju zawodnikom wręczono pamiątkowe medale ufundowane przez Radę Rodziców Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, oraz dyplomy i upominki ufundowane przez Dyrekcję Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.Wszystkim uczestnikom zmagań sportowych gratulujemy, dziękujemy za wzięcie udziału turnieju  i zapraszamy na kolejne zawody sportowe.

nauczyciele wychowania fizycznego

powrót