Turniej tenisa stołowego

W dniu 13 grudnia 2017 roku w ramach kolejnych Szkolnych Zawodów Sportowych odbył się Turniej Tenisa Stołowego dla klas ponadgimnazjalnych, w którym udział wzięli uczniowie Zespołu Szkół  im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Ogółem w turnieju udział wzięło 22 zawodników. Turniej rozpoczął się w dwóch kategoriach:

  • w kategorii klas ponadgimnazjalnych dziewcząt
  • w kategorii klas ponadgimnazjalnych chłopców

Rywalizacja w poszczególnych kategoriach odbywała się w systemie ,,każdy z każdym’’. Zwycięzcą w kategorii klas chłopców został Kacper Doroch z klasy 2LA, drugie miejsce zajął Adrian Kraśnicki również z klasy 2LA, a trzecie zdobył Szymon Jagodziński z klasy 3LC. Zwyciężczynią w kategorii dziewcząt została Weronika Staszuk z klasy 1LB, drugie miejsce zdobyła Zuzanna Pietrucha z klasy 2LB, trzecia była Katarzyna Grzyb z klasy 2LB. Poziom gry był bardzo wyrównany, a rywalizacja o miejsca była zacięta i emocjonująca. Uczestnicy imprezy bawili się świetnie i mieli możliwość nawiązać nowe przyjaźnie. Na zakończenie organizatorzy turnieju wręczyli zawodnikom pamiątkowe, medale, dyplomy oraz upominki ufundowane przez Dyrekcję Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Wszystkim uczestnikom zmagań sportowych gratulujemy, dziękujemy wzięcia udziału i zapraszamy na kolejne zawody

nauczyciele wychowania fizycznego

powrót