TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ

W dniu 17 stycznia 2017 roku w ramach kolejnych Szkolnych Zawodów Sportowych odbył się Turniej Piłki Koszykowej dla uczniów Zespołu Szkół  im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Do rozgrywek zgłosiło się sześć zespołów. Ogółem w turnieju udział wzięło 47 zawodników. Rywalizacja w poszczególnych zespołach odbywała się w systemie ,,każdy z każdym’’.Głównym celem imprezy była duża aktywność fizyczna wśród uczestników i miła zabawa, a także jak przy każdej tego typu imprezie, możliwość nawiązania nowych przyjaźni oraz rywalizacja sportowa z godnie z duchem gry ,,Fair Play’’.

Do pomocy sędziowskiej zostało zaangażowanych czterech piłkarzy z klasy 3LA.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – klasa 1LS

II miejsce – klasa 1LA

III miejsce – klasa 1LC

IV miejsce – klasa 2LE

V miejsce – klasa 3GA

VI miejsce – klasa 3GB

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie:

1.      Szymon KRECH – 1LS

2.      Dawid FARYŃSKI – 1LS

3.      Kamil ROZMIAREK – 1LS

4.      Dominik KANCIAŁA – 1LS

5.      Paweł GARSTKA – 1LS

6.      Mateusz SOBIERAJCZYK – 1LS

Po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół nie zawiedli i pokazali, że oprócz rywalizacji liczy się głównie dobra zabawa. Co prawda chwilami rywalizacja o miejsca była zbyt mono emocjonująca i zbyt zacięta, ale ogólnie zawody minęły w fajnej i przyjaznej atmosferze. Po zakończeniu rozgrywek zawodnikom wręczono pamiątkowe upominki ufundowane przez Dyrekcję Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy i dziękujemy!

nauczyciele wychowania fizycznego

powrót