Terminy spotkań z Rodzicami

Szanowni Rodzice uczniów naszej szkoły.

 

Rozpoczynamy nowy rok szkolny. Przed nami wszystkimi: uczniami, rodzicami i nauczycielami kolejny rok wytężonej pracy. Moim marzeniem jest, aby był to rok dialogu i współpracy, których wspólnym celem jest rozwój naszych podopiecznych. Jestem przekonana, że tylko nasza wspólna praca może dać najlepsze owoce. Żeby zachęcić Państwa do takiej współpracy zapraszam na spotkania inauguracyjno-informacyjne, które odbędą się w następujących terminach:

  • 4 września 2014 r. (czwartek) o godz. 17.00 - spotkanie dla Rodziców uczniów klas pierwszych;
  • 5 września 2014 r. (piątek) o godz. 17.00 - spotkanie dla Rodziców uczniów klas drugich, trzecich i czwartych.

Zebrania rozpoczną się spotkaniem ogólnym w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach (wejście od strony szkoły), a później w klasach - z wychowawcami.

 

Serdecznie zapraszam wszystkich Rodziców do uczestnictwa w spotkaniu.

 

Dyrektor Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach

Agata Markowicz-Narękiewicz

powrót