Talenty 2016

W dniu 9 listopada 2016 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbyła się VII edycja konkursu „Talenty”. Organizatorem konkursu jest rokrocznie Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna oraz Powiatowy Urząd Pracy w Policach. Impreza ma na celu promowanie zainteresowań i pasji uczniów szkół gimnazjalnych z powiatu polickiego. Co roku bierzemy udział w konkursie, nasi uczniowie prezentują swoje talenty, opowiadają o sukcesach i osiągnięciach. W tym roku udział w konkursie wzięło 5 uczniów: 3 osoby z Zespołu Szkół w Policach i 2 osoby z DPG w Löcknitz. Uczniowie prezentowali takie talenty jak: śpiew i karate. Nasi uczniowie z klasy maturalnej, uczniowie, którzy brali udział w pierwszych edycjach konkursu także zaprezentowali swój talent muzyczny w oczekiwaniu na werdykt jury za co serdecznie dziękujemy.

 Miło nam poinformować o tegorocznych sukcesach: uczennica Maja Dobrut z kl. 3ga wywalczyła 3 miejsce – prezentowała talent wokalny, Dominik Domżalski-Szefler z kl. 2gn (Löcknitz) otrzymał wyróżnienie – prezentował pokaz karate.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do prezentowania swoich talentów w kolejnych edycjach konkursu.

Marzena Rafacz
Pedagog szkolny

powrót