Talenty 2014

W dniu 22 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbył się konkurs "Talenty" organizowany przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Policach oraz policki Urząd Pracy w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. W tym roku odbyła się już piąta jubileuszowa edycja konkursu, w której młodzi uczestnicy ze szkół powiatu polickiego (gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne) mogli zaprezentować swoje talenty i pasje. Prezentacje dotyczyły zarówno talentów kierunkowych, ogólnych jak i twórczych: rysunek, fotografia, śpiew, gra na instrumentach, montaż dźwięku i obrazu (teledyski), militaria (strzelanie), taniec (czirliderki), piłka siatkowa itd. Z naszej szkoły czworo uczniów zaprezentowało swoje pasje:

  • Aleksandra Sypniewska z kl. 2LA - rysunek (historyczni bohaterowie, sceny batalistyczne)
  • Joanna Szewczak z kl. 3LC - fotografia (pokaz zdjęć oraz kolekcja dawnych aparatów fotograficznych)
  • Michał Świder z kl. 1LB - śpiew (rap, hip-hop)
  • Oskar Sierada TŻiUG - gra na instrumencie (gitara elektryczna w połączeniu z podkładem muzycznym).

W gronie laureatów znalazła się nasza uczennica - Joanna Szewczakz kl. 3LC, której serdecznie gratulujemy! Uczestnikom dzielnie kibicowały klasy poszczególnych szkół. Klasa 1LB, którą opiekowała się Pani psycholog Magdalena Chojęta-Borowicz, bardzo aktywnie kibicowała na widowni naszym uczestnikom - dziękujemy! Wszyscy uczestnicy konkursu dostali pamiątkowe dyplomy i kubki z logo konkursu.
Serdecznie gratulujemy uczniom i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Marzena Rafacz
pedagog szkolny

powrót