Talenty 2013

W dniu 17 października 2013 r. w siedzibie Organizacji Pozarządowych w Policach odbył się konkurs „Talenty 2013” organizowany przez  Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Policach oraz Policki Urząd Pracy. Konkurs, poprzez założenia odkrywania talentów wśród młodzieży bardzo dobrze wpisał się w polickie działania w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Do konkursu zaproszeni byli uczniowie ze wszystkich gimnazjów z gminy Police oraz ze szkół ponadgimnazjalnych. Tegoroczne talenty okazały się prawdziwie artystyczną ucztą. Można było podziwiać: śpiew, taniec współczesny, balet, modelarstwo, łowiectwo, grę na perkusji, na gitarze i wiele innych. Założeniem było promowanie pasji, które mogą w przyszłości zaowocować kierunkiem ścieżki zawodowej.Z uwagi na ograniczenia organizatorów o wzięciu udziału w konkursie decydowała kolejność zgłoszeń.

Naszą szkołę reprezentowała czwórka uczniów prezentując nietuzinkowe pasje:

  • Michał Świder – rysunek
  • Oskar Sierada – gra na gitarze elektrycznej
  • Aleksandra Karbownik – rysunek
  • Aleksandra Knapczyk – fotografia

Wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy oraz kubki, a najlepsze prace wyróżniono nagrodami rzeczowymi. Gratulujemy naszym uczniom wyróżnień i życzymy dużo zapału w rozwijaniu swoich pasji i odkrywaniu nowych zainteresowań.

 

Marzena Rafacz

powrót