Szkolny Turniej Piłki Siatkowej

ZWYCIĘSTWO KLASY 1LCg

W dniu 29 listopada 2019r. w hali sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbył się Szkolny Turniej Piłki Siatkowej,  zorganizowany dla uczniów klas ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych z naszej ,,Białej’’. W zawodach uczestniczyło 16 drużyn. Ogólnie w turnieju wzięło udział 130zawodników. Rozgrywki rozpoczęły się w fazie eliminacyjnej w trzech grupach, gdzie rozegrano mecze w systemie ,,każdy z każdym’’.

Do fazy finałowej awansowały po trzy najlepsze drużyny z poszczególnych grup eliminacyjnych, które rywalizowały o miejsca 1 – 9. Do pomocy sędziowskiej zgłosiły się uczennice Szkoły Mistrzostwa Sportowego, z klasy 2LS. Na zakończenie turnieju wręczono uczniom pamiątkowe medale ufundowane przez Dyrekcję Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

 

Klasyfikacja końcowa :

I miejsce – 1LCg  

II miejsce – 1THŻg

III miejsce – 2LC

IV miejsce – 2LD

V miejsce – 2LB

VI miejsce – 2TZ

VII miejsce – 2LA

VIII miejsce – 3TZ

IX miejsce –  2LC II

X miejsce –  4TZ

XI miejsce – 1LD

XII miejsce – 1LB

XIII miejsce – 3LAD

XIV miejsce – 1LA

XV miejsce – 1LC

 

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie:

1.       Jakub Kalinowski  – 1LCg

2.       Jakub Gaworski  – 1LCg

3.       Natalia Piekarz  – 1LCg

4.       Maksymilian Bronka – 1LCg

5.       Jakub Szymczak – 1LCg

6.       Michał Nowak – 1LCg

7.       Angelika Mikucka – 1LBg

8.       Stanisław Rynkowski – 1LSg

9.       Marcin Tarka – 1LSg

Wszystkim uczestnikom imprezy gratulujemy i dziękujemy wzięcia udziału!

Violetta Burawa

Aneta Sarnecka

Mariusz Małkiewicz

Janis Wakatinakis

powrót