SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ

Dnia 30.03.2015r w hali sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach został rozegrany Szkolny Turniej Piłki Ręcznej. Do udziału w turnieju zgłosiło się siedem drużyn męskich z klas ponadgimnazjalnych i jedna drużyna dziewcząt z klasy 1LE, która rozegrała mecze towarzyskie poza konkurencją.

Rozgrywki  przeprowadzono systemem „każdy z każdym”. Rozegrano 21 spotkań. Celem turnieju była popularyzacja wśród młodzieży  gry drużynowej – piłki ręcznej, rekreacji ruchowej oraz zachowań gry ,,fair play’’ podczas współzawodnictwa sportowego.

 

W końcowej rywalizacji

I – miejsce zajęła drużyna klasy 1 LA

II – miejsce zajęła drużyna klasy 3 LB

III – miejsce zajęła drużyna klasy 4 THOI

IV– miejsce zajęła drużyna klasy 2 LB

V– miejsce zajęła drużyna klasy 1 LC

VI– miejsce zajęła drużyna klasy 1 LE

VII– miejsce zajęła drużyna klasy 1 LB

 

UCZNIOWIE BIORĄCY UDZIAŁ W TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ

  1. KLASA 1LE – Piotr Śrudka , Tomasz Szumerowicz , Daniel Wojtas, Alan Pulwer , Damian Włodarczyk, Artur Walczak, Grzegorz Tomaniak
  2. KLASA 1LA - Dominik Tarasewicz, Krystian Pastwa, Remigiusz Pastwa, Michał Rajch, Mateusz Jabłonowski, Konrad Kluska, Jakub Nocuń, Damian Hołyński, Damian Zieliński, Adam Chromy
  3. KLASA 3LB – Kamil Wachowski, Łukasz Zajączkowski, Bartłomiej Dąbrowski, Marcin Owczarzak, Sebastian Wleklak, Piotr Stefanowicz, Robert Kraśnicki
  4. KLASA 1LB – Damian Wysokiński, Adrian Wilk, Dariusz Budziński, Grzegorz Ratajczyk, Kamil Szymański
  5. KLASA 1LC – Dominik Paciej, Kacper Zdrojewski, Dawid Niedźwiedź, Patryk Janicki, Kacper Łopatowski, Jakub Bartocha, Wojciech Stempowski
  6. KLASA 4THOI – Rafał Jaskółski, Bartosz Szyszko, Michał Ociepa, Grzegorz Żyłowski, Kamil Mańke, Mateusz Michalak, Sebastian Koszewski, Michał Kwaśniewski
  7. KLASA 2LB – Mateusz Kotłów, Dawid Klimek, Mateusz Pazur, Karol Wiśniewski, Krystian Dalmata, Krystian Gąsior, Bartosz Chyliński, Konrad Białek
  8. KLASA 1LE ( dziewczęta ) – Klaudia Pająk, Agnieszka Szachniewicz, Karolina Ziarniewicz, Klaudia Brzezińska, Karolina Kijaczko, Weronika Brzózka, Patrycja Kącka

 

nauczyciele wychowania fizycznego

powrót