Szkolny Turniej Hokeja Na Lodzie

W dniu 13.02.2018r. odbył się Szklony Turniej Hokeja Na Lodzie. W imprezie udział wzięli uczniowie klas gimnazjalnych i klas 7SP z ,,Białej’’. Celem zawodów była popularyzacja sportów zimowych przede wszystkim hokeja na lodzie – dyscypliny rzadko uprawianej w naszym regionie oraz zachęcenie do podejmowania zróżnicowanych form aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Osobami odpowiedzialnymi za organizację byli: Violetta Burawa, Jolanta Ławicka, Aneta Sarnecka oraz Janis Wakatinakis, nauczyciele wychowania fizycznego, a do pomocy włączyli się: Ewa Bugajska, Weronika Kuźmińska oraz Robert Skórzyński, uczniowie z klas ponadgimnazjalnych. W turnieju wzięły udział cztery zespoły. Ogółem w spotkaniu wzięło udział 20 zawodników.

Turniej rozpoczął się uroczystym przywitaniem wszystkich uczestników. W fazie eliminacyjnej utworzono jedną grupę, gdzie rozegrano spotkania systemem  ,,każdy z każdym’’. W fazie finałowej, odbyły się dwa mecze. W spotkaniu o trzecie miejsce zwyciężyła drużyna 7P1, czyli ,,niebiescy’’, czwarte miejsce zdobyła 7P3 ,,żółci’’, a w walce o pierwsze miejsce zwyciężyła drużyna 3GA czyli ,,pomarańczowi’’ , natomiast drudzy byli uczniowie z drużyny 7P2 ,,zieloni’’.

Po zakończonej imprezie zwycięskim drużynom wręczono pamiątkowe medale ufundowane przez Radę Rodziców Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy i gratulujemy sportowej postawy! Zapraszamy do galerii zdjęć.

nauczyciele wychowania fizycznego

powrót