SZKOLNY TURNIEJ BADMINTONA

Kolejna impreza sportowa za nami.

 W dniu 3 grudnia 2014 roku został zorganizowany szkolny turniej badmintona dla uczniów Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach,  który przyciągnął wielu uczestników co pokazało, że ciągle jeszcze sport zajmuje ważne miejsce w naszym życiu. Trzydziestu uczniów klas gimnazjalnych zmierzyło się na parkiecie w grach pojedynczych. Konkurencje rozegrano w kategoriach: chłopców i dziewcząt. Na sześciu wyznaczonych boiskach jednocześnie rozegrane zostały spotkania systemem „każdy z każdym”. Przeszkolona grupa uczniów III klas gimnazjalnych pełniła funkcję sędziów a także poznała tajniki  prowadzenia i organizacji  imprezy sportowej. W klasyfikacji końcowej  w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Kucharska Julia natomiast w kategorii chłopców I miejsce zajął Dobrut Marcel  Celem turnieju było zachęcenie młodzieży do aktywności ruchowej , integracja uczniów naszej szkoły oraz popularyzacja rekreacyjnej gry sportowej jaką jest badminton.

Nauczyciele odpowiedzialni za organizację:

                                                   Ławicka Jolanta

                                                    Sarnecka Aneta

powrót