SZKOLNY TURNIEJ BADMINTONA

W dniu 27 kwietnia 2017 roku w ramach Szkolnych Zawodów Sportowych odbył się Turniej Badmintona w grze pojedynczej, zorganizowany dla uczniów Zespołu Szkół  im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Ogółem w imprezie udział wzięło 21 zawodników. Turniej został rozegrany w dwóch kategoriach, w kategorii chłopców oraz w kategorii dziewcząt. Rywalizacja w poszczególnych kategoriach odbywała się w fazie eliminacyjnej, a następnie w fazie finałowej. Pojedynki  rozgrywane były system ,, każdy z każdym ‘’.

Zwycięzcą w kategorii chłopców został najmłodszy uczestnik turnieju Norbert Czaczkowski z klasy 1GA, drugie miejsce zajął Jakub Nowak z klasy 3GA, a trzecie zdobył Adrian Kraśnicki z klasy 2LE. Zwyciężczynią w kategorii dziewcząt została Dominika Kowalska z klasy 3GB , drugie miejsce zdobyła Natalia Raszewska także z klasy 3GB, trzecią zaś była Aleksandra Jakóbczyk również z klasy 3GB.

Poziom gry był wyrównany i zacięty, a zawody odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze, Nowo nawiązane znajomości wyzwoliły w uczestnikach duże chęci do gry i uczestnictwa w turnieju. Na zakończenie Szkolnych Zawodów Sportowych organizatorzy turnieju wręczyli zawodnikom pamiątkowe upominki ufundowane przez Dyrekcję Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

Wszystkim uczestnikom imprezy gratulujemy i dziękujemy wzięcia udziału

nauczyciele wychowania fizycznego

powrót