SZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE „NA WESOŁO”

W dniu 4 kwietnia 2017r. odbyły się Szkolne Zawody Pływackie, w których udział wzięła młodzież Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Z 21 uczniów startujących wyłoniono trzy zespoły sztafetowe, które rywalizowały ze sobą w czterech  konkurencjach:

1. "Połączeni”

2. "Sedestyl”

3. "Tratwa”

4. "Gęsi”

oraz jednej konkurencji  ratowniczej, w której musiały prawidłowo obsłużyć linę z kołowrotem (podręczny sprzęt do ratowania w wodzie).

Równe szanse w rywalizacji zapewnił zabawowy charakter wyścigów.  Impreza dzięki swojej luźnej formule dostarczyła dużo radości zarówno uczestnikom jak i startującym. Pierwsze miejsce zajęła drużyna o nazwie „1,2,3 Tomasze”, drugie zajęła drużyna o nazwie „Wieloryby”, a na trzecim miejscu uplasował się zespół o nazwie „Dzikusy”. Po zakończeniu rozgrywek zawodnikom wręczono pamiątkowe upominki ufundowane przez Dyrekcję Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy i dziękujemy!

 

nauczyciele wychowania fizycznego

powrót