Szczęśliwa sobota dla obu zespołów SMS Police
Szczęśliwa sobota dla obu zespołów SMS Police

Ostatnia sobota była szczęśliwa dla obu zespołów Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police. III i II-ligowe zawodniczki wygrały ze swoimi rywalami po 3:0.

III-ligowe zawodniczki trener Marii Liktoras pokonały w inauguracyjnym spotkaniu Gryf Szczecinek 3:0. Policzanki, jak na mistrza ubiegłorocznych rozgrywek przystało, zagrały pewnie, skutecznie i zasłużenie zdobyły komplet punktów.

SMS Police – Gryf Szczecinek 3:0 (25:18, 25:10, 25:23)

SMS Police: Mendowska, Woźniak, Sośnicka, Głuch, Wróbel, Frąk, Białek, Szymańska, Ceglarska, Wojtarowicz, Kondla, Róg, Styber, Kaczmarek (l)

II-ligowe zawodniczki SMS Police odniosły czwarte zwycięstwo w czwartym meczu sezonu. W sobotę pokonały APS Rumia 3:0 i awansowały w ligowej tabeli. Po rozegraniu 4 spotkań mają na swoim koncie 11 punktów – co daje im drugą pozycję w tabeli.

SMS Police – APS Rumia 3:0 (25:23, 25:11, 25:20)

SMS Police: Wróblewska, Mendowska, Wachel, Abramajtys, Tomaszewska, Bimkiewicz, Bohdanowicz oraz Maksym, Malon, Nowacka, Kobus, Berbecka, Paluszkiewicz, Drosdowska

powrót