Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy, Pracownicy Administracji i Obsługi

„Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem,

jaki można dać dziecku jest wykształcenie.”

/Arystoteles/

 

Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy,

Pracownicy Administracji i Obsługi.

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzę Państwu pomyślności, zadowolenia z wykonywanej pracy, wielu sukcesów zawodowych oraz wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności. Dziękuję Państwu za zaangażowanie w proces nauczania i kształtowania młodych ludzi. Doceniając Państwa trud, życzę aby był on źródłem Waszej satysfakcji i społecznego uznania. Dzięki Państwa pracy oraz konsekwencji młodzi ludzie są coraz lepiej przygotowani do wyzwań, jakie niesie ze sobą dzisiejszy świat.

 

Życzę więc żebyście nigdy nie tracili zapału, a w swoich działaniach zawsze na pierwszym miejscu stawiali dobro uczniów. Życzę też, aby młodzi ludzie potrafili docenić Waszą pracę, zaś ich osiągnięcia były dla Was źródłem satysfakcji.

 

Agata Markowicz-Narękiewicz

Dyrektor

Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach

powrót