Świąteczny Kiermasz Misyjny

Miło nam poinformować, że w grudniu odbył się w naszej szkole Świąteczny Kiermasz Misyjny. Cały dochód z kiermaszu został przekazany na rzecz najuboższych dzieci ze szkoły podstawowej w Sarh.

Trzeba przyznać, że uczniowie naszej szkoły stanęli na wysokości zadania i bardzo zaangażowali się w akcję. Kiermasz prowadzili: uczniowie z klasy 2GA: Paulina Mateuszuk, Klaudia Karwowska, Eliza Borowska, Karolina Skuratowska, Klaudia Matczak, Jakub Waszkiewicz, Weronika Krzyżanowska, Agata Gubarewicz, Justyna Jaworska, Karolina Ogórek, Zuzanna Dąbrowska uczniowie z klasy 2GB: Filip Pietryga, Jakub Baranowski, Filip Sochanowski, Alicja Bany, Marcin Grzegorczyk, Olga Markiewicz, Aleksandra Florek, Adrian Kraśnicki, Mateusz Wytrykus.

Więcej inforacji na temat kiermaszu można znaleźć na stronie: http://katecheza1.pl.tl/%26%23346%3Bwi%26%23261%3Bteczny-Kiermasz-Misyjny.htm

 

Jolanta Drożdzińska

nauczyciel religii

powrót