Świąteczne życzenia
Świąteczne życzenia

 

"Chrystus odkupił życie człowieka
i otworzył je na nadzieję".
Jan Paweł II

 

 

Zbliżające się święta Wielkiej Nocy to czas zadumy i refleksji. To również czas spotkań oraz rozmów z rodziną, która stanowi oparcie, a także daje siłę i motywację do realizacji marzeń, a także planów zawodowych.

Wszystkim Uczniom i ich Rodzicom, Współpracownikom i Przyjaciołom Szkoły życzę, by tegoroczne Święta były jednymi z najpiękniejszych, aby przyniosły pokój i wzajemną życzliwość. Życzę, aby stały się wzmocnieniem ducha. Niech będą one czasem spędzonym w gronie rodzinnym, bez pośpiechu, trosk i zmartwień, a fakt Zmartwychwstania Pańskiego da wszystkim poczucie bezpieczeństwa i pozwoli z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

Niech atmosfera Świąt przyniesie chwile zadumy, refleksji oraz radości wynikającej z obecnościnajbliższych.

Proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia wszelkiego dobra, życzliwości, zdrowia, pomyślności oraz samych szczęśliwych zdarzeń  ...

 

Agata Markowicz-Narękiewicz

Dyrektor Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza

w Policach

powrót