Sukcesy w Wojewódzkim Konkursie "Sprawny w zawodzie, bezpieczny w pracy."

W piątek 25 kwietnia 2014r. w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Szczecinie odbyła się XI Edycja Wojewódzkiego Konkursu pod hasłem „Sprawny w zawodzie, bezpieczny w pracy”. Uczestnikami zmagań o miano „najlepszego” w zawodzie kucharza, mechanika pojazdów samochodowych, fryzjera  była młodzież z województwa zachodniopomorskiego, w tym mocną grupę stanowili uczniowie „Białej”. Młodzież  musiała też wykazać się doskonałą znajomością przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Konkurs składał się z części teoretycznej oraz praktycznej, do których konkursowicze przygotowywali się przez cały rok pod stałym nadzorem instruktorów praktycznej nauki zawodu, wykonując wcześniej prezentację w ramach zajęć praktycznych. Z grupy uczniów z Polic, najlepszymi wynikami oceniono:

  • Anna Kiryjczuk zajęła II miejsce w kategorii fryzjer.
  • Paulina Stankiewicz zajęła III miejsce w kategorii fryzjer.
  • Dariusz Ziętek i Mariusz Sil zajęli III miejsce drużynowo w kategorii mechaników pojazdów samochodowych.
  • Katarzyna Skowrońska i Martyna Dudzińska zajęły II miejsce w kategorii kucharz.

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

powrót