Sukces Jakuba i Wojciecha z klasy 2GA

W sobotę 21 marca 2015r. odbył się XXIX finał międzyszkolnego konkursu „Bawimy się w matematykę”. Najlepsi uczniowie z polickich gimnazjów kolejny raz zmagali się  z zadaniami matematycznymi. Już od kilku lat finał konkursu  odbywa się w formie zabawy, a laureaci nie rywalizują  już między sobą, ponieważ wszyscy  są zwycięzcami.

Wśród laureatów znaleźli się również uczniowie naszego gimnazjum: Jakub Kleban i Wojciech Wojan z klasy 2GA. Główną  nagrodą w tegorocznej edycji konkursu jest wycieczka do Warszawy.  Oprócz tego wszyscy finaliści, a wśród nich Krystian Pełech z klasy 1GA i Kacper Wiśniewski z klasy 2GA otrzymali bony upominkowe do sklepu Empik.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratuluję i zachęcam do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.

 

Magdalena Sychel – nauczyciel matematyki

powrót