Stypendystki Prezesa Rady Ministrów

2 grudnia 2016 r. w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Szczecinie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. 54 uczniów z Polic, Stargardu, Gryfina i Szczecina odebrało dyplomy z rąk Pani Anny Kołek - Dyrektora Generalnego Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego i Pana Jerzego Sołtysiaka - Zachodniopomorskiego Wicekuratora Oświaty.

Stypendystkami naszej szkoły zostały: Abigail Zdziechowska (klasa 3 LB) – najlepsza uczennica liceum ogólnokształcącego i Natalia Plitta (klasa 2 TTC) – najlepsza uczennica technikum.

Stypendystkom serdecznie gratulujemy. Abigail życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym i dostania się na wymarzoną uczelnię. Natalii życzymy dalszych sukcesów w nauce oraz otrzymania stypendium w przyszłym roku.

Aleksandra Szafirska

powrót