Study tour hotelarzy

Study tour to wyjazdy adresowane do pracowników branży turystycznej, których celem jest połączenie przyjemnego z pożytecznym, czyli wypoczynku z poznawaniem infrastruktury i atrakcji danego miejsca. Dlatego hotelarze z 3 klasypojechali na dwudniową wycieczkę do Świnoujścia zapoznać się z bazą noclegową i zakresem usług świadczonych wypoczywającym gościom.

 Pierwszym hotelem był Radisson Blu Resort Świnoujście.Wyjątkowy obiekt, umiejscowiony zaledwie kilkadziesiąt metrów od jednej z najpiękniejszych plaż nad Morzem Bałtyckim, jest pierwszym i jedynym tak ekskluzywnym hotelem w Świnoujściu.  Goście zza okien swoich pokoi  mogą oglądać przepiękny widok na Morze Bałtyckie. Budynek jest najwyższym w Świnoujściu, a na jego dachu znajdzie się basen z widokiem na linię horyzontu. Po hotelu oprowadzał nas consierge Pan Czesław Suchodolski. Dzięki jego uprzejmości mieliśmy niepowtarzalną okazję wejścia na platformę widokową udostępnioną specjalnie dla nas i podziwiać wybrzeże bałtyckie.

Kolejnym obiektem na naszym szlaku był Hotel INTERFERIE Medical SPA. To nowoczesny, czterogwiazdkowy, komfortowy, wielofunkcyjny hotel, znajdujący się w uzdrowiskowej części miasta, Kompleks jest połączeniem luksusowych pokoi, centrum SPA i wellness oraz profesjonalnego zaplecza konferencyjnego.

Następny zwiedzany hotel Hampton by Hilton  znajduje się zaledwie kilka minut drogi od promenady nadmorskiej. Tej  wysokiej klasy hotele znajdują się w niezwykłych miejscach łączących w sobie stare i nowe. Mieliśmy okazję dowiedzieć się o standardach usług obowiązujących w nich oraz systemem zarządzania.

Będąc w Świnoujściu nie można pominąć atrakcji turystycznych. Pamiątkowe zdjęcia zrobiliśmy przy znaku nawigacyjnym umieszczonym na brzegu noszącym nietypową nazwę stawy Młyny (w kształcie wiatraka), w porcie i na przystani jachtowej. Wspomnieć należy także spotkania integracyjne z klasą 3 TTC w ośrodku i na plaży.

Beata Andruch – kierownik szkolenia praktycznego

powrót