Studentem być – czyli lekcja matematyki na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie
Studentem być – czyli lekcja matematyki na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie

W czwartek 30 października 2014r. uczniowie klasy matematyczno – przyrodniczej i grupy rozszerzonej z matematyki  mieli okazję zaobserwować jak wyglądają zajęcia na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Wraz ze studentami pierwszego roku Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki uczestniczyli w wykładzie z matematyki. Uczniowie zgłębiali tajniki granicy funkcji,  poznali nowe twierdzenia i definicje, jak również zapoznali się z nowymi symbolami i oznaczeniami powszechnie stosowanymi w matematyce.
Uczestnictwo uczniów w wykładach i zajęciach prowadzonych przez pracowników Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie jest poszerzeniem oferty edukacyjnej szkoły.

Magdalena Sychel – nauczyciel matematyki

powrót