Spotkanie z Wójtowiczem

W dniu 17 marca uczniowie klas drugich uczestniczyli w ciekawym projekcie pn.: "Potrafię pomóc sobie i swoim bliskim". Projekt obejmował działania edukacyjne dotyczące problematyki zdrowia psychicznego. Zajęcia w formie wykładu przeprowadził pan Jerzy Wojtowicz absolwent Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie.

Młodzież która uczestniczyła w spotkaniu mogła dowiedzieć się czegoś więcej na temat zagadnień związanych ze zdrowiem psychicznym człowieka.

Kolejne spotkanie z panem Jerzym Wojtowiczem to cykl warsztatów podejmujących tematykę komunikacji interpersonalnej, aktywnego słuchania, rozumienia oraz przełamywania nawyków myślowych i stereotypów.

                                       

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam do pok. 42 A po dalsze informacje.

 

Monika Andrzejewska

powrót